زود صیقلی قسط دوم حج تمدید شد

به گزارش ایسنا، ویروس کرونا انگیزه بطلان حج و برگزاری محدود با جناب زائرانی از در عربستان شد. با این حال موسسه حج و زیارت اخبار کرد بخاطر مدیریت هزینه ارزی حج تمتع تا سال آینده، مبلغ ثبت معروفیت را طولانی از زائران دریافت می کند. قرار بود این خرج در دو عدالت پرداخت شود. خرج سفر حج برای هر نفر تو سال ۱۳۹۹، جابجا شده از ۳۲.۵ میلیون تا حدود ۴۱ میلیون تومان تعیین شده وجود که در جنین نخست ۲۵ میلیون تومان آن از زائران دریافت شد. موسسه حج و زیارت گفته این مسکوک را بخاطر تامین ارز حج نزد بانک مرکزی گذاشته است.

اکنون سازمان حج و زیارت با مصوبه شانس برای تثبیت بها ارز حج برای سال آینده، وعده دریافت قسط دوم را آغاز کرده است. این راه اندازی در اطلاعیه نو ای اخبار کرده است: با توجه به همزمانی مهلت بدوی  صیقل مرحله دوم هزینه سفر حج تمتع با تعطیلات ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و بنابر درخواست متقاضیان، مهلت واریز وجه مرحله دوم توسط زائرانی که قبلا نسبت بوسیله صیقل کود اول نفقه سیر تکاملی خود اقدام کرده بودند، تا پایان روز چهارشنبه تاریخ دان نوزدهم شهریورماه سال ۹۹ تمدید می شود.

قضیه پرداخت بخش دوم هزینه سیر حج تمتع درون سامانه https://reserve.haj.ir ارتکاب می شود و متقاضیان می توانند به رخ اینترنتی نسبت به واریز وجه مبادرت کنند.

پرداخت بخش دوم هزینه سفر حج تمتع از سوم شهریورماه آغاز شده است.

انتهای پیام