روش اندازی لفافه باستان شناسی در یزد بخاطر نخستین وعده در جنوب شرق کشور

«علی محمد سلطانی» از شهود مجوز لفافه باستان شناسی در مقطع کارشناسی وقوف داد و اظهار کرد: این رشته تحصیلی در یزد تنها لفافه باستان شناسی در مقطع کارشناسی جنوب شرق کشور پس از عفو چند سال به حساب می جوی  و دانشجویان یزد و سایر استان های همجوار می توانند از این حجم بهره مند شوند.

وی با بیان این که حیات این لفافه تحصیلی تو یزد ضروری است، تصریح کرد: یزد علاوه بر ثبت شدن تو فهرست آثار جهانی، دارای پتانسیل های برازنده توجه و سایت های باستان شناسی اضافی داخل تمام نقاط پیرامون خود است.

کارپرداز و دستیار فرهنگی سازمان آموزش عالی دارالعلم یزد از خاصیت و ضرورت پیوست رونق گردشگری با باستان شناسی یاد کرد و گفت: سرمایه گذاری بر این حوزه و برخورداری از بستر و فضای مورد نظر بخاطر برگزاری تورهای باستان شناسی و همچنین بهره مندی از نخبگان و اساتید کارامد و نخبگان صنعت گردشگری از دیگر موارد اساسی داخل جذب دانشجویان برای یادگیری در این رشته است.

وی کد تحصیلی این رشته را 19038 اطلاع دادن کرد و گفت: متقاضیان به یادگیری درون این لفافه می توانند براساس سوابق تحصیلی درون سایت «sanjesh.org» نسبت بوسیله ثبت شهرت خود اقدام کنند.

سلطانی از مراجعه حضوری بخاطر ثبت صیت در لفافه باستان شناسی این دانشگاه خبر عدل و اعلام کرد: دانشجویان می توانند به این دانشگاه داخل نگرش بلوار امیرکبیر یزد نیز مراجعه و با رعایت پروتکل های بهداشتی ثبت نام کنند.

انتهای پیام