کرونا فراموش شد؛ آزادراه تهران – شمال امانت شد | هجوم مسافران به جاده چالوس

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، دقایقی پیش آزادراه تهران خصیصه تو حالی که تعداد بسیار زیادی از مردم بوسیله جاده چالوس هجوم بردند، مسدود شد. بوسیله گفته برخی از مسافران که در ابتدای مسیر آزادراه تهران – سیرت (حروف جنوب به سیرت) پشت عوارضی مانده اند، بوسیله آنها اخبار شده که پدیدار نیست کی آزادراه باز می شود و این برای اولین جنین است که داخل ایام غیر از پنجشنبه و جمعه این خوش نویسی به برهان ترافیک وزین ودیعه می شود.

البته ساعت ۱۰ دقیقه بامداد سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت رویه های ملک طی اطلاعیه ای درباره آخرین وضعیت محورهای شمالی اخبار کرد که تردد درون آزادراه تهران – شمال مسیر جنوب به سیرت تا اطلاع بعدی مسدود است و ترافیک وزین در محور چالوس (خوش نویسی جنوب بوسیله سیرت) حدافصل شهرستانک تا نسا و حد فاصل نقب کندوان تا سیاه بیشه بود دارد.

همچنین ترافیک نیمه سنگین تو همین محور تو سطر رفت و مراجعت حد فاصل هریجان تا مرزن آباد داخل اکثر مقاطع اعلام شده است.

در دیگر محورهای شمالی نیز از عموم محور هراز (مسیر جنوب بوسیله شمال) محدوده های مشاء آب اسک، گزنک، بایجان و لهاش همچنین داخل پایه فیروزکوه (دست خط رفت و برگشت) محدوده های شورآب و گدوک ترافیک نصف وزین اطلاع دادن شده است.

البته تردد روان تو محور فیروزکوه، آزادراه قزوین – رشت درون سطر رفت و برگشت وجود دارد اما در آزادراه تهران – کرج – قزوین حدفاصل پل فردیس تا بهشت سکینه ترافیک شقه سنگین است.