عکس | هتل کپسولی در تهران رونمایی شد

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از فارس، مقیاس اولیه هتل های کپسولی، امروز با محضر وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی رونمایی شد و این هتل ها برای اولیه بار در ایران استفاده خواهد شد. این استاندارد از هتل های کپسولی به همت کانون مسافرت و سواری رانی به کشور واقف شده و قرار است دامن نظارت این محفل داخل استان های مختلف سرزمین بوسیله نشانی لباس جدیدی از مراکز اقامتی مورد مصرف قرار گیرد.

علی اصغر مونسان در حاشیه دیدار از این نمونه هتل گفت: این یک شناسایی و اتفاق خوب است، استفاده از این مدل از نگرش های اقامتی، می تواند بوسیله عنوان شکل جدیدی از اقامتگاه ها تو مملکت گردشگری استعمال شود.

وی افزود: یکی از مزایای این اماکن اقامتی، این است که باعث تحول درون اکوکمپ ها خواهد شد و بوسیله عنوان یک نگرش اقامتی مناسب و به نفع می تواند در اماکنی مانند کمپ های مختلف، فرودگاه ها، پایانه های مسافربری، سیاق آهن و… در اختیار گردشگران صبر گیرد.

هادی سجادی جوانمرد مدیر گردشگری و صنایع دستی مجتمع جهان گردی و سواری رانی نیز در حاشیه این عادات گفت: این مقیاس از هتل های کوچک و کم جا، با عنوان هتل های کپسولی به همت باشگاه دنیا دایره وار و اتومبیل رانی وارد شده و قرار است به نشانی شکل جدیدی از محل های اقامتی در خدمت گردشگری ملک درآید.

وی عنوان کرد: در فاز اول استراحت است ۲۰۰ دستگاه از این هتل کپسولی ها در شهرهای مختلف از جمله، تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز طرز اندازی شود تا به عنوان یک محل اقامت و استراحت کوتاه مدت برای گردشگران تک استفاده قرار گیرد.

سجادی جوانمرد افزود: این هتل های کپسولی در محل هایی که گفته شد راه اندازی خواهد شد و اقامت داخل آن ها تابع قوانین مرتبط با اقامت تو سایر اماکن اقامتی است.