جاده هراز مسدود شد

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ سیاوش محبی گفت: روز جمعه از ساعت ۱۰ صبح تردد تمامی وسایل نقلیه از رودهن به سمت آمل ممنوع شده و از روزگار ۱۲ ظهر از آب اسک به سمت رودهن یک طرفه خواهد شد و این محدودیت تا روزگار ۲ صبح روز بعد دنباله خواهد داشت.

وی ادامه قسط: بر بنیان گزارش های دریافتی، ترافیک تو مسیرهای هراز و چیره کوه وزین و پرحجم است و برضد انتظار، تردد به طرف استان های شمالی افزایش یافته است.

فرمانده خاص پلیس رویه شرق استان تهران گفت: رانندگان با مدیریت سیر و دستور کار زمان بندی شده و استفاده از حروف جایگزین فیروزکوه بوسیله سفر خود ادامه دهند.

محبی با رمز به موج سنگین بازگشت مسافران از استان های شمالی، خاطرنشان کرد: به مسافران استان های شمالی موعظه می شود بازگشت خود را بوسیله روز جمعه موکول نکنند.

وی ادامه انصاف: اتلاف وقت، استهلاک خودرو، کاربرد بنزین بلندی و خستگی رهاورد سیر مسافران استان های شمالی در ایام تعطیلات است.

فرمانده اختصاص پلیس راه شرق استان تهران با اصرار بر اصابت قانونی ماموران پلیس راهور با متخلفان، اظهار داشت: رانندگان ضمن رعایت قوانین و مقررات رانندگی و پرهیز از سرعت و سبقت غیرمجاز سفری ایمن داشته باشند.