گزارش پلیس از ترافیک سنگین در محورهای بازگشت زوار | تمام محورهای کرمانشاه سراشیب است

به گزارش ایسنا، سرهنگ مراد حیدری رییس پلیس راه استان کرمانشاه با رمز بوسیله اوج دریافت موج بازگشت زوار، گفت: در حال حاضر ترافیک داخل محورهای بازگشت زوار در استان سنگین و پرحجم است.

وی افزود: داخل حال مهیا ورودی استان کرمانشاه از جانب استان ایلام و نیز محور خسروی به سمت کرمانشاه دارای ترافیک سنگین اما فصیح است.

حیدری با رمز به اتصال محور جاده حمیل و نیز محور خسروی بوسیله شهرستان اسلام آباد غرب، گفت: محور اسلام آباد غرب – کرمانشاه و نیز کرمانشاه – همدان هم اکنون بیشترین انبوهی ترافیک را در سطح محورهای استان دارند.

وی بوسیله بارندگی شب گذشته اشاره کرد و افزود: این بارندگی سبب لغزندگی تمام معابر استان شده و این شرایط داخل بر تجمع محورها می طلبد که رانندگان بیش از هر زمان احتیاط لازم را تو رانندگی داشته باشند.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه یادآور شد: داخل شرایط لغزندگی محورها، احتمال طنین خودروها بالاست و در این وضعیت رانندگان باید با سرعت مطمئنه تو محورها تردد داشته باشند.

حیدری تصریح کرد: همچنین این شرایط می طلبد که با توجه بوسیله ازدحام جاده ها، رانندگان از هر متد سبقت جویی غیرمجاز اجتناب کرده و حتما رعایت فاصله طولی را داشته باشند.

وی افزود: با توجه بوسیله خستگی زوار در دست خط بازگشت متاسفانه حوادث شاگرد از خستگی و خواب آلودگی رانندگان هم آمار بالایی دارد که از رانندگان تقاضا می شود با توجه به این شرایط حتما در فواصل زمانی ارزان درون محل موکب ها به استراحت بپردازند.

رییس پاسبان راه استان کرمانشاه در ادامه از اضافه ۶۶۰ درصدی تردد در محور اسلام آباد غرب – خسروی در اربعین امسال نسبت به مدت قرین سال گذشته شناسایی داد و افزود: این اضافه تردد در محورهای منتهی بوسیله استان ایلام و مرز مهران حزن حدود ۵۲ درصد بوده است.

وی با اظهار اینکه طرح ترافیکی پلیس اسلوب تا اول آبان ماه و تا ته بازگشت آخرین زوار ادامه دارد، گفت: متاسفانه اربعین امسال ۱۰ زائر تو سطح محورهای استان جان باختند.