تمامی ظرفیت های سپاه در اختیار موضوع اربعین قرار می گیرد

بوسیله گزارش ایسنا، سردار ژنرال پاسدار حسین سلامی فرمانده کل گند پاسداران نهضت اسلامی در کنفرانس ستاد اربعین در مهران گفت: استان ایلام بخصوص انسان روستا مهران این افتخار را جلوه گر کرده اند که بتوانند خادم زوار اباعبدالله الحسین (ع) باشند و این یک توفیق آسمانی است که نصیب بومی این خطه شده است.

وی از راهپیمایی اربعین به عنوان اقدامی بی نظیر درجهان نام برد و تصریح کرد: راهپیمایی اربعین حسینی نقطه همدلی مسلمانان ومحبان امام حسین (ع) است که مدل آن دیدار جمعی از موکب داران عراقی با رهبر معظم انقلاب بود که بیانگر همدلی وقدرت مسلمانان است.

وی افزود: عاشورا به یک جوهر قدرت وهویت مقدر شدن برای ما دگرگونی شده است، امروز ما موظف هستیم که تمام حجم وتوان خود را به کارگیریم که این حرکت و جریان به زیباترین شکل مدیریت شود.

فرمانده طاس سپاه در امتداد تصریح کرد: دشمنان ما امروز خمود و خدشه خورده هستند و ما از آنان غافل نیستیم ؛  مراقبت های لازم صورت می پذیرد و مدیران و مسئولین ما باید داخل این مدت داخل چیز پهن حضوری فعال و گسترده داشته باشند و پهلو تمام ابعاد موجود اشراف طولانی داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد:  انسانیت که داخل این راهپیمایی درگاه دارند دعوت شده های معصوم حسین (ع) هستند و باید مراقبت کنیم تا به بهینه نحو ممکن پذیرای زوار باشیم؛مردم استان ایلام بخصوص شهر مهران همیشه با آغوش گرم پذیرای زوار هستند.

 سلامی درون سرانجام تصریح کرد: تمامی ظرفیت های سپاه تو راستای برگزاری هر چه باشکوه تر راهپیمایی اربعین صبر می گیرد و سپاه  از هیچگاه مجاهدت و کوششی در راستای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی دریغ نخواهد کرد.

انتهای پیام