ahrefs چیست

چنانچه وب مستر هستید و درون حال نیکوترین سازی وب سایت خویشتن بخاطر موتورهای نبض و کرهء هوا هستید حتما نیاز بوسیله ابزاری بخاطر این کار دارید. این روزها تکنیک های SEO بوسیله سرعت درحال ترفیع هستند از این رو ابزارهای بسیاری برای معاون بوسیله مدیر وب سایت ها مجهز شده اند. حتما بی حد از این ابزارها را می شناسید و با آن ها امر کرده اید. یکی از این ابزارها Ahrefs است. Ahrefs وب سایتی قدرتمند است که به شما کمک می یواش وب سایتی نیکوترین تو فضای وب داشته باشید.

Ahrefs قسمت های مختلفی دارد که با استعمال از آن ها می توانید وب سایت خویشتن را تک مطالعه راحتی دهید. نیز امکان وارسی رقبای وب سایتتان داخل Ahrefs مجهز شده است است. اگر می خواهید یک شروع قدرتمند برای سئوی وب سایت خود داشته باشید، Ahrefs طولانی ابزارهای تک نیاز را تو اختیارتان راحتی می دهد. افزار Ahrefs از کراولرها و ایندکس هایی که خودش طراحی کرده به عزم انتزاع وب سایت ها مصرف می کند. بر ماخذ آنچه Ahrefs دعوی میکند، ایندکس این وب سایت شامل یک تریلیون وب سایت می شود! علاوه کنار این، این فهرست دربازه های زمانی کوتاه به روز می شود و اطلاعات جدید را در وارستگی کاربران راحتی می دهد.

درون دنباله بوسیله معرفی کردن بخش های بنیانی این ادوات قدرتمند می پردازیم.

مطالعه بک لینک (backlink profile)

پیش از هر چیز Ahrefs ابزاری بخاطر وارسی بک لینکهای یک سایت است. داخل مملکت ی شناسایی لینک ها، اسباب Ahrefs همیشه از بهینه و شناخته شده ترین ابزارها بوده است .همانطور که می دانید داشتن بک لینک با چونی یکی از پایه های عمده سئوی سایت شما داخل فضای وب است. اطلاع از اینکه رقبای شما از کجا لینک می گیرند و خواه بک لینک های بی چونی وب سایت خودتان کجاست و… همه تو Backlink profileدر اسباب قدرتمند Ahrefs صبر دارد.

جستجوی کلیدواژه ها (Keyword Research)

Ahrefs همچنین ابزاری بخاطر عرضه ملاک های رادیکال کلمات کلیدی است. بوسیله عوان شهید عرضه تعداد دفعاتی که زبان ی کلیدی مورد نظر درون گوگل جستجو شده است و خواه رتبه زبان ی کلیدی، ماندگی تعبیر ی کلیدی، مدل ترافیک زبان کلیدی و… همه در این اسباب فراهم شده است.

ahrefs چیستAhrefs فقط محدود بوسیله تجسس بک لینک ها و کلیدواژه ها نمی شود و ابزارهای دیگری دارد که عبارتند از:

تجرید و آنالیز رقبا (Competitive Analysis)

این قسمت از افزار Ahrefs به شما کلمات کلیدی ای (keywords) را نمایش می دهد که رقبای شما دقیقا با کاربرد از همان کلمات ترافیک ارگانیک را واقف سایت خویشتن می کنند. نیز زیبنده با زبان ی کلیدی شما، کلمات کلیدی دیگری را پیشنهاد می بطی ء که بوسیله شما در فضای بازاریابی محتوا دستیار می درنگ.

آنالیز محتوا (Content Research)

با استفاده از این سرنوشت می توانید واژه ی مورد نظر خویشتن را که درباره ی آن محتواهایی تولید شده است را بی پرده کنید و تجسس کنید که رقبای شما درون دربرگیرنده تک دید شما چه فعالیت و بهترین سازی ای ادا داده اند که شما نیز رفتاری بهینه برای رقابت تو محتوا داشته باشید.

بررسی رتبه (Rank Tracking)

رنک و رتبه ی سایت خویشتن را از جهات متنوع مورد بررسی صبر دهید. نیز می توانید خود را با رقبا مقایسه کنید. موقیت وب سایت را در نتایج گوگل ببینید و کامل این گزارش ها را بصورت ظاهر دریافت کنید.

بخاطر بیع اکانت ahrefs با ارج فوق العاده می توانید از این مکان رفتار کنید.