اکانت ahrefs – راهنمای خرید

اگر وب مستر هستید و در حال نیکوترین سازی وب سایت خویشتن برای موتورهای نبض و پناد هستید حتما نیاز بوسیله ابزاری برای این کار دارید. این روزها تکنیک های SEO بوسیله سرعت درحال پیشرفت هستند از این رو ابزارهای بسیاری بخاطر معاون به مدیر وب سایت ها مهیا شده اند. حتما خیلی از این ابزارها را می شناسید و با آن ها فقره کرده اید. یکی از این ابزارها Ahrefs است. Ahrefs وب سایتی قدرتمند است که بوسیله شما کمک می یواش وب سایتی بهترین تو فضای وب داشته باشید.

Ahrefs تقدیر های مختلفی دارد که با استفاده از آن ها می توانید وب سایت خود را تک بررسی صبر دهید. همچنین امکان بررسی رقبای وب سایتتان تو Ahrefs مهیا شده است است. اگر می خواهید یک شروع قدرتمند برای سئوی وب سایت خویشتن داشته باشید، Ahrefs طولانی ابزارهای تک نیاز را درون اختیارتان راحتی می دهد. ابزار Ahrefs از کراولرها و ایندکس هایی که خودش نقشه کشی کرده به مشیت تفریق وب سایت ها کاربرد می کند. بر مبنا آنچه Ahrefs توقع میکند، ایندکس این وب سایت شامل یک تریلیون وب سایت می شود! علاوه به خشکی امدن این، این فهرست دربازه های زمانی کوتاه به روز می شود و معلومات جدید را در جوانمردی کاربران قرار می دهد.

در ادامه بوسیله معرفی بخش های مهم این افزار قدرتمند می پردازیم.

معاینه بک لینک (backlink profile)

پیش از هر چیز Ahrefs ابزاری بخاطر بررسی بک لینکهای یک سایت است. تو حوزه ی معارفه لینک ها، ابزار Ahrefs همیشه از نیکوترین و شناخته شده ترین ابزارها بوده است .همانطور که می دانید داشتن بک لینک با کیفیت یکی از پایه های رادیکال سئوی سایت شما درون فضای وب است. وقوف از اینکه رقبای شما از کجا لینک می گیرند و خواه بک لینک های بی کیفیت وب سایت خودتان کجاست و… همه در Backlink profileدر وسایل قدرتمند Ahrefs صبر دارد.

جستجوی کلیدواژه ها (Keyword Research)

Ahrefs نیز ابزاری بخاطر نمایش ملاک های بنیادی کلمات کلیدی است. بوسیله عوان مثال ارائه تعداد دفعاتی که اصطلاح ی کلیدی تک دیدن درون گوگل استفهام شده است و یا رتبه اصطلاح ی کلیدی، ماندگی اصطلاح ی کلیدی، نمونه ترافیک واژه کلیدی و… همه در این اسباب فراهم شده است.

ahrefs چیستAhrefs فقط محدود بوسیله مطالعه بک لینک ها و کلیدواژه ها نمی شود و ابزارهای دیگری دارد که عبارتند از:

تفریق و آنالیز رقبا (Competitive Analysis)

این قسمت از اسباب Ahrefs به شما کلمات کلیدی ای (keywords) را نمایش می دهد که رقبای شما دقیقا با مصرف از همان کلمات ترافیک ارگانیک را دانا سایت خود می کنند. نیز برازنده با تعبیر ی کلیدی شما، کلمات کلیدی دیگری را پیشنهاد می یواش که بوسیله شما تو فضای بازاریابی محتوا دستیار می یواش.

آنالیز محتوا (Content Research)

با مصرف از این سرنوشت می توانید واژه ی تک نظر خویشتن را که درباره ی آن محتواهایی تولید شده است را برملا کنید و تجسس کنید که رقبای شما داخل دربرگیرنده مورد رویت شما چه فعالیت و نیکوترین سازی ای ایفا داده اند که شما نیز رفتاری بهترین بخاطر هم چشمی درون محتوا داشته باشید.

بررسی رتبه (Rank Tracking)

رنک و رتبه ی سایت خود را از جهات مختلف مورد معاینه قرار دهید. همچنین می توانید خویشتن را با رقبا مقایسه کنید. موقیت وب سایت را داخل نتایج گوگل ببینید و کامل این گزارش ها را بصورت نمودار دریافت کنید.

بخاطر خرید اکانت ahrefs با ارزش فوق العاده می توانید از این جا اقدام کنید.