جزئیات حرکت قطارهای مسافری تهران – آنکارا و تهران – وان

محمد رجبی – مدیرعامل مشارکت محموله و نقل ریلی رجا – درون گفت وگو با ایسنا، با اشاره به برنامه ریزی عارض محزون بخاطر سیر تکاملی قطارهای مسافری در مسیرهای برون مرزی بسان تهران – آنکارا و تهران – وان، پیش روی کرد: عروج ترن مسافری تهران – وان تا دریاچه وان خواهد بود و سفر قطار مسافری تهران – آنکارا یک سیر تکاملی کاملاً توریستی برای مسافران است.

وی امتداد رحم: تو حروف تهران – آنکارا مسافرین قطار در محدوده دریاچه وان پیاده می شوند و پس از حضور چهار – پنج ساعته درون کشتی های مسافری پیاده شده و در انتهای دریاچه با سوار شدن بر قطارهای ترکیه ای بوسیله آنکارا می سیلان و نحوه بازگشت از آنکارا تا تهران نیز به همین منوال است و مسافران پس از بازگشت از سرحد رازی، خوی و تبریز به تهران باز خواهند تفرج.

به گفته رجبی، بسیاری از مسافران می توانند با عروج از تهران به وان، با پروازهای داخلی ترکیه به شهرهای مختلف این قلمرو سیر کنند.

وی نیز داخل پاسخ بوسیله اینکه بها بلیت قطار تهران – آنکارا ۴۳ یورو برآورد شده و به نظر می رسد نما فوقانی بخاطر مسافران باشد، گفت: با توجه بوسیله طول خوش نویسی و خدماتی که از طرف ترکیه ای دریافت می کنیم، قدری از هزینه ها بوسیله عارض ارزی محاسبه می شود ولی با این حال داخل تلاش هستیم با کاهش هزینه ها، ارزش ها را تعدیل کنیم و چنانچه از لفظ گونه آهن یارانه ای درون نظر پژمان شود می توانیم این کاهش قیمت را در دستور فرمان قرار دهیم.

مدیرعامل انبازی راه آهن جمهوری اسلامی ایران از راه اندازی قطار تهران – آنکارا و تهران – وان به قیافه رفت و رجعت از اوایل تیرماه سال جاری به تعداد هفته ای یک ترن اطلاع داد.

به گزارش ایسنا، ۱۲ خردادماه سال جاری بود که سعید رسولی – مدیرعامل همدستی راه آهن جمهوری اسلامی ایران – در نشستی خبری با تقریر این کهراه اندازی قطار تهران – آنکارا قطعی شده است و از اوایل تیرماه سال جاری به قیافه هفته ای یک قطار از تهران بوسیله آنکارا و بالعکس گسیل می شود، اعلام کرد که قبل از این یک قطار از تبریز به وان سفر می کرد که درون نشستی با طرف ترکیه ای به ارامش رسیدیم از اوایل تیرماه سال جاری همزمان با ترن تهران – آنکارا هفته ای یک قطار همچنین به رخ رفت و برگشت از تهران به وان تردد کند.

گفتنی است؛ بلیت قطار تهران – آنکارا ۴۳ یورو و با مجموع زمانی ۶۰ ساعت و بلیت قطار تهران – وان با ۲۰ یورو با مجموع زمانی ۲۲ روزگار برآورد شده است.