نگرانی گرجستان از بایکوت گردشگری توسط روس ها

به گزارش ایسنا به نقل از اسپوتنیک، ایالت تفلیس گرجستان که درون آغاز فصل رفعت گردشگری قرار دارد این روزها نگران لیس جناب مسافران روسی به نشانی یکی از اساسی ترین منابع تأمین گردشگر خود است چرا که با افزودن نهضت میان دو کشور، «ولادیمیر پوتین» مهتر جمهور روسیه طی حکمی طولانی پروازها به مقاصد گرجستان را نقض کرد و از توریست های روس در این قلمرو تمایل هر چه زودتر آنجا را زین کنند.

سندیکا مجریان تور روسیه اعلام کرد در حال حاضر بین ۵ تا ۷ هزاره نفر گردشگر روسی از سوی تورهای گردشگری درون گرجستان درگاه دارند و بیش از سه برابر این نما همچنین بوسیله صورت شخصی به گرجستان سفر می کنند.

دستور «ولادیمیر نیم چکمه» مبنی پهلو لغو تمام پروازها به گرجستان پس از آن عارض گرفت که هزاران نفر از معترضان گرجستانی در پی حضور یک نماینده حلقه روسیه در پارلمان کشورشان در اطراف بناء این پارلمان تجمع کردند.

«سرگئی گاوریلوف»، نماینده باشگاه دومای روسیه، برای همکاری درون نشست مجمع نمایندگان پارلمان کشورهای ارتدوکس به گرجستان سفر کرده وجود اما حضور او در جایگاه زوجیت پارلمان گرجستان لمحه سخنرانی در این پارلمان، اعتراض های گسترده ای در گرجستان شده که روسیه را “اشغالگر” می خواند.

شماره گردشگران روس در کشور گرجستان از سال ۲۰۰۱ تا کنون هر ساله با رشد وظیفه همراه بوده است.

انتهای پیام